ساختمان و مصالح :: سنگ ، آجر ، ايتال و بلوک سبک
بلوک لیکا، شرکت پارس بتن آویژه
تعداد بازدید: 7459
گروه تولیدی صنعتی پارس بتن آویژه، تنها نماینده انحصاری و رسمی و تولیدکننده و فروشنده بلوک سبک و پوکه صنعتی لیکا در گرگان و استان گلستان می باشد.

بلوک های سبک لیکا:
بلوک های سبک لیکا از مهم ترین فراورده های لیکا در گرگان و استان گلستان و ایران است .این بلوک ها از مخلوط سبکدانه لیکا با سیمان و آب به دست می آیند.

بلوک سبک لیکا در گرگان ، در انواع مختلف دیوارهای جانبی ، تیغه ای و سقفی تولید می شوند و دارای کاربردهای گسترده ای در انواع دیوارهای پوشش خارجی ، جداکننده ، نما ، دوجداره ، عایق ، ضدآتش ، باربر و نیز سقف های سبک بتنی (تیرچه و بلوک ) می باشند.


برخی ویژگی های مهم بلوک سبک لیکا:
:: وزن کم
:: مقاومت حرارتی
سبکدانه لیکا با داشتن ضریب هدایت حرارتی 09/9W/mk طبق تاییدیه مرکز تحقیقات راه ،ساختمان و شهرسازی جز گروه مصالح عایق حرارتی دسته بندی شده است . بتن ساخته شده با این سبکدانه به دلیل تخلخل درونی دارای مقاومت حرارتی بالایی می باشد و با چگالی 750 تا 950 کیلوگرم بر مترمکعب دارای ضریب هدایت حرارتی 0.15 w/mk تا 0.17 می باشد.
:: مقاومت در برابر آتش
:: ترک نخوردن و جمع شدگی کنترل شده :
قطعات بتنی و بلوک های سیمانی بر اثر جمع شدن خمیر سیمان به مرور زمان دراثر تکمیل فرایند هیدراسیون جمع می شوند (shrinkage) . این جمع شدگی اگر بیش از اندازه باشد می تواند باعث ایجاد ترک های ریز در داخل بافت بتن شده و مقاومت بتن را به شدت کاهش می دهند . جمع شدگی معمولا در بتن هایی که فاقد دانه می باشند مانند فوم بتن و بتن های گازی بیشتر اتفاق می افتد . در استاندارد ASTM حداکثر میزان جمع شدگی 0.065 درصد طول بلوک تعیین شده است. میزان جمع شدگی در بلوک لیکا به مراتب کمتر از میزان مجاز بوده و مانع از ترک خوردگی و جمع شدگی در دیوار می شود.
:: راحتی در اجرا
:: آسایش حرارتی (comfort) : عایق سازی پوسته خارجی ساختمان ها نه تنها باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کوچک شدن تاسیسات گرمایشی و سرمایشی می گردد بلکه تامین کننده آسایش حرارتی ساکنین ابنیه می باشد.
:: پایداری و مقاومت (مکانیکی)

مهاربندی ( درز قائم ملات) :
درمورد نیروهایی که به صورت نیروی عمود بر صفحه دیوار وارد می شوند ، لاین های ملات باعث عدم جداشدگی و دررفتگی بلوک از دیوار می شوند. علاوه بر آن بار تمام قطعات نما و وزن های الحاقی نصب شده برروی دیوار ، خمیدگی ناشی از لنگرهای پیچشی ایجاد میکند و موجب واژگونی آن به خصوص در مواقع تغییر شکل ساختمان بر اثر زلزله می شود. در صورتی که بلوک تنها توسط لاین ملات بالا و پایین در دیوار مهار شده باشد مقاومت کمتری در مقابل واژگونی دارد. این در مورد بلوک هایی که دارای شکل مکعبی و گوشه های صاف می باشند و بلوکهایی با اتصال سرد نر و مادینگی دارد صدق می کند . این بلوک ها در اثر واژگون شدن نیروهای عمود بر صفحه دیوار به راحتی از دیوار خارج می شوند . به همین دلیل آئین نامه 2800 زلزله ایران در مورد اجرای درز قائم ملات ریزی یا هرزه ملات بین بلوک ها تاکید نموده است.
وجود تورفتگی (مادینگی) در دو سر بلوک های لیکا باعث شده تا در هنگام اجرا قسمتی از ملات در حفره ایجاد شده وارد شود و بلوک ها در عمل از کنار نیز به همدیگر مهار شوند.در این حالت بلوک از چهارطرف در دیوار مهار شده و دیوار در زلزله به صورت همگن عمل می نماید.

مقاومت صوتی

کف سازی و شیب بندی با سبکدانه لیکا
کف سازی و شیب بندی در ساختمانها اقدامی است که به منظور ایجاد لایه ای جهت هموارسازی و تسطیح یا ایجاد اختلاف ارتفاع بین کاربرهای مختلف ، هدایت آب های سطحی ، رساندن تراز سطوح مختلف به سطح پایه وتامین عایق بندی حرارتی و صوتی صورت می پذیرد.
لیکا یا همان سبکدانه رس منبسط شده سبکدانه ای است که در یک فرایند صنعتی از نوع خاصی از رس ها به نام الیت یا مونت موریونیت در کوره دوار تولید می گردد. در این فرایند گل رس پس از ورود به کوره تا 1200 درجه سانتی گراد حرارت دیده و منبسط و متخلخل می گردد. تخلخل موجود در این سبکدانه باعث سبکی و به وجود آمدن خواص عایق حرارتی و صوتی در آن می شود.این سبکدانه سرامیکی دارای عمر بسیار زیاد بوده و به دلیل شکل گیری آن در کوره در فرایند هم جوشی گرم دارای بالاترین نسبت چگالی و مقاومت فشاری است.

مشخصات سبکدانه لیکا به منظور کف سازی و شیب بندی:
- سبکی 300 کیلوگرم بر متر مکعب
- عایق حرارت ( حداکثر ضریب انتقال حرارت بسیار پایین 0.09=w/m.k )
- عایق صوت
- فسادناپذیری و عدم خورندگی PH ~ 7
- فشرده نشدن و تراکم ناپذیری در بارهای معمول
- مقاومت در برابر آتش

کف سازی شناور
در این روش پوکه لیکا بدون استفاده از هیچ چسباننده ای به صورت خشکه روی سطح به ارتفاع 6-8 سانتی متر ریخته می شود و سعی می شود تا تمامی فضاهای خالی پر شده و لوله ای تاسیسات در این لایه خوابانیده و محافظت شوند. سپس لایه دانه لیکا تخته کوب شده تا سطح آن صاف شود و دانه ها در هم متراکم گردند. سپس روی آن به وسیله ملات به ضخامت 3-4 سانتی متر ریخته و تسطیح می شود. با توجه به چگالی دانه لیکا که در حدود 330 کیلوگرم است وزن یک متر مربع کف سازی به ضخامت 6-8 سانتی متر حدود 20 تا 27 کیلوگرم خواهد بود.

روش کف سبک به وسیله دوغاب ریزی:
در این روش ابتدا پوکه به صورت خشکه ریخته شده و تسطیح اولیه صورت می پذیرد.سپس به وسیله پمپ دوغاب ریز ، دوغاب روی تمامی سطوح ریخته شده و به وسیله شمشه تسطیح نهایی صورت می پذیرد.در صورت وجود نبودن پمپ دوغاب می توان از آب پاش های بزرگ استفاده نمود.کیفیت دوغاب باید به گونه ای باشد که نه به دلیل سفتی در روی سطح گیر کرده و نه آنقدر روان باشد که همه دوغاب به لایه زیرین منتقل گردد.

روش بتن سبکدانه :
در این روش از بتن سبکدانه که با مخلوط کردن سبکدانه لیکا ، سیمان ، ماسه و آب در میکسر یا به صورت دستی تهیه می شود، استفاده نمود.باتوجه به تنوع کاربری و مقاومت فشاری خواسته شده و ضخامت لایه کف سازی نوع دانه بندی تعیین شده وبا طرح اختلاط پیشنهادی شرکت لیکا سبکدانه در بتونیر با سیمان و آب مخلوط می گردد. در بعضی موارد مقدار کمی ماسه (نسبت حجمی 3 لیکا به 1 ماسه ) به منظور افزایش مقاومت فشاری اضافه می گردد. در این روش معمولا از دانه های مخلوط و درشت تر لیکا استفاده می شود.

»»» آدرس کارخانه : جاده آق قلا - پس از قربان آباد - روبروی کارخانه آسفالت سفیدراه کیانبلوک لیکا در گرگان – بلوک لیکا در استان گلستان – فراورده های لیکا در گرگان - فراورده های لیکا در استان گلستان – پوکه صنعتی لیکا در گرگان – پوکه صنعتی لیکا در استان گلستان – بلوک سبک در گرگان – بلوک سبک در استان گلستان – فروشنده بلوک سبک در گرگان – تولیدکننده بلوک سبک در گرگان – تولیدکننده بلوک سبک در استان گلستان – سبکدانه لیکا در گرگان- سبکدانه لیکا در استان گلستان –
 
      اطلاعات تماس
آقاي احمد محسني
مدیر واحد شغلی :
گرگان - بلوار ناهارخوران - مجتمع ميلاد نور - طبقه 6 - واحد 2
آدرس :
32533384 (017)
تلفن :
09111750337
تلفن همراه :
32533383 (017)
فکس :
Ahmad_mohseni_62@yahoo.com
پست الکترونیک :
وب سایت :
آدرس تلگرام :
آدرس اینستاگرام :
جهت دریافت خدمات بهتر، هنگام تماس با این مرکز حتما یادآور شوید که اطلاعات را از سایت گلستان118 دریافت نموده اید.
 
تماس با آگهی دهنده
   
 
 
نام شما:
 
شماره تماس شما به هیچ عنوان در سایت نمایش داده نخواهد شد و تنها در صورت لزوم مدیر واحد شغلی با شما تماس خواهند گرفت.
شماره تماس:
 
متن پیام:
Captcha
 
 
   
 
 
شرکت پارس بتن آویژه در گرگان ,بلوک سبک لیکا گلستان,بلوک لیکا با پوکه صنعتی گرگان,نمایندگی بلوک لیکا گلستان,گلستان118,بلوکهای عایق گرما وسرما,بلوکهای ساختمانی عایق صوتی,بلوک سبک صنعتی در گرگان, لیکا گلستان, لیکا گرگان, پارس بتن آویژه در گرگان, بلوک لیکا در استان گلستان, بلوک سبک در گرگان, بلوک سبک در استان گلستان,بلوک لیکا در گرگان,لیکا در گرگان, لیکا در استان گلستان ,پوکه صنعتی لیکا در گرگان,بتن هوادار در گرگان,فراورده های لیکا در گرگان,فروشنده بلوک سبک در گرگان,تولیدکننده بلوک سبک در گرگان,سقف بتنی در گرگان,تیرچه بلوک در گرگان,بلوک سیمانی در گرگان,فراورده های بتنی در گرگان,سامانه اطلاعات مشاغل گرگان,سامانه اطلاعات مشاغل گلستان,

سنگ ، آجر ، ايتال و بلوک سبک
 
مجتمع سنگ هخامنش
مجتمع سنگ هخامنش در گرگان و استان گلستان بورس انواع سنگ تراورتن - گرانيت - گيوتين - سنگ مزار ... (ادامه)

شرکت توزيع آجر پارسيس
شرکت توزيع آجر پارسيس در گرگان و استان گلستان فروش انواع آجر نماي نسوز، هلندي، قزاقي ، شيل... (ادامه)

صنايع سنگ زيارت
صنايع سنگ زيارت در گرگان و استان گلستان تهيه و توزيع انواع سنگ هاي ساختماني ، انتيک ، آبنما ... (ادامه)

تيرچه و بلوک رويش
تيرچه و بلوک رويش در گرگان و استان گلستان توليد انواع تيرچه هاي پرسي و گره اي... (ادامه)

سنگ خشت آخر
سنگ خشت آخر در گرگان و استان گلستان تهيه انواع سنگ هاي ساختماني و تزئيني و صادراتي... (ادامه)

خانه سنگ ميهز
خانه سنگ ميهز در گرگان و استان گلستان فروش انواع سنگ... (ادامه)

تيرچه بلوک برج
تيرچه بلوک برج در گرگان و استان گلستان توليد بلوک ديواري (ساختماني ، باغ ، کشاورزي) اجراي ... (ادامه)

سنگ مصنوعي فرد هيرکان
سنگ مصنوعي فرد هيرکان در گرگان و استان گلستان ... (ادامه)

سنگ ساب قائم
سنگ ساب قائم در گرگان و استان گلستان... (ادامه)

فروشگاه عصر سنگي
فروشگاه عصر سنگي در گرگان و استان گلستان فروش و نصب انواع سنگ هاي دکوراتيو ... (ادامه)

12345...آخرین صفحه
 
تلفن های ضروری

194
141
121
117
115
125
134
139
32628605
امداد شبکه گاز
اطلاعات راه ها
شبکه برق
خرابی تلفن
فوریتهای اورژانس
آتشنشانی
هواشناسی
اطلاعات راه آهن
اطلاعات پرواز
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون آگهی تبلیغات اندیشه پویا می باشد. کلیه فعالیت های این وب سایت برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.