صفحه اصلی  |  چرا تبلیغات در گلستان118  |  تعرفه درج آگهی  |  ثبت اطلاعات شغلی شما  |  دایرکتوری مشاغل  |  پیوندها  |  تماس با ما                     ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۰ اسفند
 
  اخبار سایت

 
 
زمين لرزه اي به قدرت 2/4 درجه در مقياس امواج دروني زمين (ريشتر) شامگاه شنبه شهرستان علي آباد از توابع استان گلستان را تکان داد
تعداد بازدید:110مرتبه    ادامه مطلب ...

 
روگذر شهيد مدافع حرم سيد احسان حاجي حتم لو با تلاش و پشتکار شهرداري گرگان در کمربندي گرگان در حال ساخت مي باشد
تعداد بازدید:204مرتبه    ادامه مطلب ...

 
مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري گلستان گفت: نان زنجبيلي از جمله شيريني هاي سنتي و مخصوص عيد در شهرستان گرگان است که به عنوان ميراث فرهنگي ناملموس در آثار ملي کشور ثبت شد.
تعداد بازدید:235مرتبه    ادامه مطلب ...

 
عمل قرنيه چشم اولين بار در گلستان انجام شد.
تعداد بازدید:231مرتبه    ادامه مطلب ...

 
مدير شهرسازي و معماري راه و شهرسازي گلستان گفت که ضوابط يکپارچه سازي نماها و تابلوهاي تجاري خدماتي شهرهاي استان براي اجرا مصوب شده است.
تعداد بازدید:219مرتبه    ادامه مطلب ...

 
معاون اول رئيس‌جمهور مصوبه دولت درباره شناخته شدن روستاي قرق از دهستان قرق بخش بهاران شهرستان گرگان در استان گلستان به شهر را به وزارت کشور ابلاغ کرد.
تعداد بازدید:251مرتبه    ادامه مطلب ...

 
تعداد بازدید:252مرتبه    ادامه مطلب ...

 
روستاي ييلاقي " درازنو " در فاصله 40 کيلومتري کردکوي و درکنار قله درازنو واقع شده است.
تعداد بازدید:345مرتبه    ادامه مطلب ...

 
يک فوق تخصص قلب و عروق از انجام عمل قلب باز، بدون توقف حرکت قلب در يکي از بيمارستان هاي شهرستان گرگان خبر داد و گفت: اين عمل براي اولين بار بر روي قلب يک بيمار 40 ساله با موفقيت انجام شد
تعداد بازدید:382مرتبه    ادامه مطلب ...

 
ديروز روز پرستار بود و به همين بهانه تبريك مي گويم به شير زن گميشاني كه به تنهايي و بدون هيچ چشم داشتي سالهاست از عزيزان معلول و سالخورده خانواده نگهداري مي كند.
تعداد بازدید:441مرتبه    ادامه مطلب ...

 
هفته گذشته يکي ديگر از آبشارهاي زيباي شهرستان کردکوي توسط رحمان منوچهري يکي از کوهنوردان اين شهرستان کشف و شناسايي شد که گروه کوهنوردي سبز تميشه صبح امروز با پيمايشي به سمت اين آبشار از آن رونمايي کردند.
تعداد بازدید:421مرتبه    ادامه مطلب ...

 
مديرکل فرودگاههاي گلستان از تحقق آرزوي ديرينه مردم استان و برقراري پروازهاي عتبات عاليات از مبدا فرودگاه گرگان به مقصد نجف اشرف خبر داد.
تعداد بازدید:329مرتبه    ادامه مطلب ...

 
اينجا سد کبودوال است، جايي که کوه و جنگل و آب سرشان يکجا جمع شده تا حال تو را خوب کنند. البته تصميم با توست، اگر مي خواهي خوبتر شوي، حتي چمدان هم نمي خواهد، خودت را بردار و به اينجا بيا. اصلاً فرقي هم ندارد بهار باشد يا تابستان، پاييز باشد يا زمستان، در هر حال کبودوال آماده است تا يک دنيا حال خوب به مهمانش هديه دهد.
تعداد بازدید:262مرتبه    ادامه مطلب ...

 
در حرکتي خودجوش و در اقدامي خداپسندانه و بشردوستانه، جمعي ازمردم راميان، ديواري با نام مهرباني ايجاد کردند تا مردم لباسهاي بلااستفاده شان را براي رفع نياز فقرا آنجا بياويزند.
تعداد بازدید:384مرتبه    ادامه مطلب ...

 
گرچه کارخانه سيمان پيوند گلستان زخمي بر پيکر نيلکوه وارد کرده است که هرگز از ياد مردمان اين ديار بيرون نخواهد رفت اما نيلکوه کماکان استوار و زيباست.
تعداد بازدید:350مرتبه    ادامه مطلب ...

 
بانو سکينه پري اولين زن جراح و سرطان شناس ايران که در شهرستان بندرگز به خاک سپرده شده است.
تعداد بازدید:714مرتبه    ادامه مطلب ...

 
 
تلفن های ضروری

194
141
121
117
115
125
134
139
32628605
امداد شبکه گاز
اطلاعات راه ها
شبکه برق
خرابی تلفن
فوریتهای اورژانس
آتشنشانی
هواشناسی
اطلاعات راه آهن
اطلاعات پرواز
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فناوری شبکه نگاه نو می باشد. کلیه فعالیت های این وب سایت برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.