صفحه اصلی  |  چرا تبلیغات در گلستان118  |  تعرفه درج آگهی  |  ثبت اطلاعات شغلی شما  |  دایرکتوری مشاغل  |  پیوندها  |  تماس با ما                     ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
  روز پرستار بر بي نظيرين پرستار گلستاني مبارک باد

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1394
تعداد بازدید : 645 مرتبه
 
ديروز روز پرستار بود و به همين بهانه تبريك مي گويم به شير زن گميشاني كه به تنهايي و بدون هيچ چشم داشتي سالهاست از عزيزان معلول و سالخورده خانواده نگهداري مي كند.
نمایش اندازه واقعی

به گزارش گلستان ما به نقل از ساحل گميشان، ديروز تولد حضرت زينب (س) و روز پرستار بود و به همين مناسبت اين روز را به همه پرستاران خصوصا پرستاران گمنام تبريك مي گوييم.

عزيزاني كه شيفت عصر و شب برايشان مفهومي ندارد ، خستگي بي معنا ترين واژه زندگيشان است آنقدر خالصانه و بي ريا كار مي كنند كه براي بسياري از اطرافيانشان ممكن است عادي شده باشد عادي و حياتي مثل هوايي كه نفس مي كشيم و هرلحظه به آن نيازمنديم ولي تا زماني كه آن را از دست ندهيم اصلا وجودش را حس نمي كنيم .

mal3

ماهره تركي شيرزن روستاي چارقلي گميشان به تنهايي از دو برادر معلول و پدر بزرگ 90 ساله و مادر پيرش سالهاست كه پرستاري مي كند البته چند ماهي است كه پدر بزرگ به رحمت خدا رفته ،

جالب است بدانيد كه حتي شرط ازدواج اين خواهر ايثارگر براي ازدواج نگهداري از عزيزانش بود كه مي دانست به غير او پرستاري ندارند و امروز كه بيش از 10 سال از ازدواجش مي گذرد مثل خيلي از پرستاران صبح از خانه بيرون مي زند و نه به بيمارستان كه به خانه پدري برمي گردد تا از خواهر و برادر خود نگهداري كند و تا تاريكي شب آنجا مي ماند و دوباره روز از نو...

نمونه ماهره تركي در تركمن صحرا زياد است ، ايراني ها همه انسانهاي با عاطفه و مهرباني هستند ولي در تركمن صحرا چيزي به غير از عاطفه هم حكم فرماست يك فرهنگ قوي و غني كه نگهداري از سالمندان و معلولين خانواده را نه يك لطف كه وظيفه خود مي دانند و اين برايشان ننگ و سخت است كه سالمندي را به خانه سالمندان و يا معلولي را به بهزيستي بسپارند.

تصوير خواهر و برادر بزرگتر ماهره بانوي  بي نظير تركمن كه از وقتي خودش را شناخت همدم ، كمك كار و پرستار آنان بود.

mal1

mal9

اگر روزي معلول تركمني را در بهزيستي يا خانه سالمندان يافتي مطمئن باش حتما كارد زمانه بر استخوان رسيده و هيچ چاره اي نبوده است .

بوسه مي زنيم بر دستان پرستاران گمنام عزيزترين و بهترين پرستاران دنيا همسران جانبازان 8 سال دفاع مقدس كه با افتخار سالهاست به ديده منت از يادگاران دفاع مقدس نگهداري مي كنند و زينب وار سختي ها را به جان مي خرند.

 

منبع: گلستان ما 

 

به کانال تلگرام گلستان118 بپيونديد: http://telegram.me/golestan118

 
 
 
تلفن های ضروری

194
141
121
117
115
125
134
139
32628605
امداد شبکه گاز
اطلاعات راه ها
شبکه برق
خرابی تلفن
فوریتهای اورژانس
آتشنشانی
هواشناسی
اطلاعات راه آهن
اطلاعات پرواز
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون آگهی تبلیغات اندیشه پویا می باشد. کلیه فعالیت های این وب سایت برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.