صفحه اصلی  |  چرا تبلیغات در گلستان118  |  تعرفه درج آگهی  |  ثبت اطلاعات شغلی شما  |  دایرکتوری مشاغل  |  پیوندها  |  تماس با ما                     ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
  دهمين دوره نمايشگاه سراسري کتاب گلستان برگزار مي شود

تاریخ انتشار : 26 مهر 1395
تعداد بازدید : 237 مرتبه
 
رئيس امور فرهنگي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي گلستان گفت: دهمين دوره نمايشگاه سراسري کتاب استان گلستان از چهارم آبان ماه سال جاري و به مدت 6 روز در محل نمايشگاه هاي استان در گرگان برگزار مي شود.
نمایش اندازه واقعی

به گزارش شامگاه يکشنبه ايرنا از فرهنگ و ارشاد اسلامي گلستان، فرشته آل نبي افزود: اين نمايشگاه تا 9 آبان در دو نوبت صبح و عصر در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي استان در مسير جاده گرگان به آق قلا مقابل فرودگاه بين المللي گرگان برگزار مي شود.


وي تصريح کرد: اين نمايشگاه صبح ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 15.30 تا 21 براي بازديد و تهيه کتاب به روي علاقه مندان باز خواهد بود.

                        


او از پيش فروش اينترنتي بن کتاب نيز خبر داد و گفت: علاقه مندان مي توانند از 26 مهرماه به سامانه www.bon.tibf.ir مراجعه و از پيش فروش بن کتاب بهره مند شوند.


وي هدف از برگزاري نمايشگاه کتاب را دستيابي آسان و ارزان به انتشارات ناشران کشور و تازه هاي نشر، ترويج فرهنگ مطالعه و آشتي خانواده ها، به ويژه کودکان و نوجوانان با کتاب عنوان کرد و يادآور شد: بايد فرهنگ غني و ايده هاي نو در کشور را در قالب نمايشگاه کتاب به نسل هاي جديد ارائه دهيم.

 

منبع: خبرگزاري ايرنا

به کانال تلگرام گلستان118 بپيونديد: http://telegram.me/golestan118

 
 
 
تلفن های ضروری

194
141
121
117
115
125
134
139
32628605
امداد شبکه گاز
اطلاعات راه ها
شبکه برق
خرابی تلفن
فوریتهای اورژانس
آتشنشانی
هواشناسی
اطلاعات راه آهن
اطلاعات پرواز
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون آگهی تبلیغات اندیشه پویا می باشد. کلیه فعالیت های این وب سایت برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.