حاشيه ساز شدن بدهي شهردار انتخابي گرگان و انتشار آن در فضاي مجازي

تاریخ انتشار : 18 آبان 1396
تعداد بازدید : 1760 مرتبه
 
دادگستري استان گيلان صدور حکم جلب حسين ثابت قدم ، شهردار انتخابي گرگان را لغو کرد.
نمایش اندازه واقعی

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما روزهاي گذشته دادگستري شهرستان ماسال استان گيلان در پي شکايت فردي که از ثابت قدم طلبکار بود حکم جلب وي را صادر کرد و از نيروي انتظامي گرگان خواسته بود وي را دستگير کند اما امروز دستور لغو حکم جلب وي اعلام شد.
داستان بدهي و جلب شدن و انتشار حکم ثابت قدم در فضاي مجازي کار شهردار انتخابي شوراي شهر گرگان را براي قطعي شدن انتخابش به عنوان شهردار گرگان سخت کرده است.
بر اساس تصوير حکم جلب که در فضاي مجازي منتشر شد وي به علت بدهي حدود بيست ميليون توماني به فردي بايد دادگاهي شود.
سخنگوي شوراي شهر گرگان گفت :  ثابت قدم چند ماه قبل از انتخاب شدن به عنوان شهردار گرگان ، شهردار رشت بود و مشکل حقوقي نداشت ، اما در هر صورت ما تابع قوانين وزارت کشور هستيم و در صورت تأييد نشدن صلاحيتش شخص ديگري را انتخاب خواهيم کرد.
ربيعي با حمايت از انتخاب شوراي شهر گرگان  ادامه داد : ايشان به وزارت کشور معرفي شده و مراحل آن نيز در حال پيگيري است و اگر تأييد نشود ، شورا دوباره جلسه گذاشته و شخص ديگري را انتخاب مي کند.
اعضاي شوراي شهر گرگان 22 مهر ماه سيد محمدعلي ثابت قدم را به عنوان شهردار گرگران انتخاب کردند که تا کنون نتيجه وزارت کشور براي صلاحيتش اعلام نشده است.
او دکتراي شهرسازي دارد و متولد 1353 است.

 
 
 
تلفن های ضروری

194
141
121
117
115
125
134
139
32628605
امداد شبکه گاز
اطلاعات راه ها
شبکه برق
خرابی تلفن
فوریتهای اورژانس
آتشنشانی
هواشناسی
اطلاعات راه آهن
اطلاعات پرواز
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون آگهی تبلیغات اندیشه پویا می باشد. کلیه فعالیت های این وب سایت برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.