صفحه اصلی  |  چرا تبلیغات در گلستان118  |  تعرفه درج آگهی  |  ثبت اطلاعات شغلی شما  |  دایرکتوری مشاغل  |  پیوندها  |  تماس با ما                     ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
  بيمارستان سوانح و سوختگي گرگان به چرخه خدمت پيوست

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1394
تعداد بازدید : 451 مرتبه
 
بيمارستان سوانح و سوختگي گرگان به چرخه خدمت پيوست
نمایش اندازه واقعی

به گزارش پايگاه عدالت خواهان گلستان دکتر تقي رياحي رييس دانشگاه علوم پزشکي، خدمات بهداشت و درماني گلستان روز شنبه به خبرنگار ايرنا گفت: يکي از دغدغه هاي اصلي مردم استان راه اندازي بخش سوانح و سوختگي و درمان بيماران اين بخش در گلستان بود.
به گفته وي با راه اندازي اين بيمارستان که در واقع بخشي از بيمارستان پنجم آذر گرگان مي باشد، ديگر نياز به اعزام بيماران حادثه ديده از حوادث و سوختگي ها از گلستان به استان هاي مازندران، خراسان رضوي و تهران نمي باشد.
وي يادآور شد: بيمارستان سوانح و سوختگي در پنج طبقه احداث شده و داراي 20 تخت ويژه بيماران مي باشد.

                          


به گفته وي همچنين اين بخش داراي اتاق عمل ويژه اين نوع بيماران و اتاق آي سي يو (ICU) بوده و بخش هاي مرتبط به بيماران سوانح و سوختگي در آن لحاظ شده است.
رياحي اضافه کرد: اين پروژه در واقع از مصوبات سفر دولت نهم به استان گلستان در سال 1387 مي باشد که با تخصيص اعتبارات مورد نياز در دولت يازدهم و برحسب نياز استان با اعتباري بالغ بر 120 ميليارد ريال در بخش ساختماني افتتاح شد.
رييس دانشگاه علوم پزشکي گلستان افزود: زيربناي اين بيمارستان پنج هزار و پنجاه مترمربع مي باشد که بخش شيمي درماني نيز با ظرفيت 18 تخت به آن اضافه شده است.
مرکز آموزشي درماني پنجم آذر در سال 1310 در شهرستان گرگان تاسيس و بزرگترين مرکز آموزشي درماني استان گلستان محسوب مي شود.
اين مرکز با بيش از 80 نفر پزشک در زمينه هاي مختلف فوق تخصصي در رشته هاي نفرولوژي، روماتولوژي، گوارش، غدد، ريه، جراحي ترميمي، جراحي قفسه صدري و تخصصي داخلي، عفوني، جراحي عمومي، روانپزشکي، ارتوپدي، جراحي مغز و اعصاب، قلب و عروق، داخلي اعصاب، جراحي کليه و مجاري ادراري، چشم، گوش و حلق و بيني، راديوتراپي و سرطان شناسي خدمات ارايه مي دهد.

منبع : سايت عدالتخواهان گلستان

 
 
 
تلفن های ضروری

194
141
121
117
115
125
134
139
32628605
امداد شبکه گاز
اطلاعات راه ها
شبکه برق
خرابی تلفن
فوریتهای اورژانس
آتشنشانی
هواشناسی
اطلاعات راه آهن
اطلاعات پرواز
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون آگهی تبلیغات اندیشه پویا می باشد. کلیه فعالیت های این وب سایت برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.