نمايندگي ايران رادياتور در گرگان، مجموعه تاسيساتي و صنعتي شايان مهر
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : مجموعه تأسيساتي و صنعتي شايان مهر در گرگان و استان گلستان
پکيج شوفاژ ديواري WOLE آلمان در گرگان و استان گلستان

نمايندگي ايران رادياتور در گرگان و استان گلستان
محصولات ايران رادياتور در گرگان و استان گلستان
قيمت محصولات ايران رادياتور در گرگان و استان گلستان
نمايندگي ايران رادياتور در شمال کشور
قيمت کولر گازي در گرگان و استان گلستان
مجموعه تأسيساتي و صنعتي شايان مهر گرگان به عنوان مرکز گرمايش گرگان و گرگان لوله با بيش از سي سال تجربه در زمينه تاسيسات ساختمان و صنعت در گرگان و استان گلستان فعاليت مي کند .

عمده فعاليت مجموعه تاسيساتي وصنعتي شايان مهر در زمينه هاي زير مي باشد:
:: تاسيسات گرمايشي در گرگان و استان گلستان
:: تاسيسات سرمايشي در گرگان و استان گلستان
:: فروش لوازم تاسيساتي در گرگان و استان گلستان
:: فروش لوله و اتصالات در گرگان و استان گلستان
:: فروش کولر گازي ايران رادياتور در گرگان و استان گلستان
:: فروش رادياتور پنلي در گرگان و استان گلستان

اين مجموعه تاسيساتي در گرگان ، افتخار دارد نمايندگي فروش محصولات شرکت هاي تاسيساتي ذيل را بر عهده داشته و از هيچ تلاشي در زمينه مشاوره در کليه مباحث تأسيساتي ساختمان و صنعت و خدمت به همشهريان و هموطنان عزيز فروگزار نخواهد نمود .

» نمايندگي فروش محصولات ايران رادياتور در گرگان و استان گلستان
» نمايندگي فروش محصولات ايرفو در گرگان و استان گلستان
» نمايندگي فروش محصولات گراندفوس در گرگان و استان گلستان
» نمايندگي فروش محصولات ميراب در گرگان و استان گلستان
» نمايندگي فروش محصولات نيوپايپ در گرگان و استان گلستان
» نمايندگي فروش محصولات آذين لوله سپاهان در گرگان و استان گلستان
» نمايندگي فروش محصولات ايران اتصال در گرگان و استان گلستان
» نمايندگي فروش كنترلرهاي آتبين در گرگان و استان گلستان
» فروشگاه تاسيسات در گرگان و استان گلستان

:: کولر گازي (اسپيلت)ايران رادياتور در گرگان و استان گلستان
:: مصرف انرژي A ، B
:: نصب رايگان +5 متر لوله
:: 5 سال ضمانت کمپرسور +18 ماه ساير قطعات
:: کمپرسور از نوع GMCC ساخت Toshiba
:: کويل اواپراتور و کندانسور از نوع GOLDEN FIN (ضد خوردگي)
:: مناسب براي مناطق با رطوبت بالا
:: گارانتي و خدمات پس از فروش ايران رادياتور

از ديگر خدمات تاسيسات گرمايشي شايان مهر مي توان به موارد زير اشاره نمود :

»» نماينده فروش و پخش محصولات ايران رادياتور در گرگان و استان گلستان شامل انواع پكيج هاي گرمايشي ديواري ، پکيج زميني ، رادياتور پنلي ، انواع رادياتور آلومينيومي ، انواع مشعل خانگي ، صنعتي ، گازي ، گازوئيلي و دوگانه سوز و انواع حوله خشك كن ها و لوله هاي پنج لايه و اتصالات مربوطه در گرگان و استان گلستان.

»» نماينده فروش و پخش كلي وجزئي پمپ هاي گراندفوس ، انواع بوستر پمپ هاي آبرساني وآتش نشاني ، پمپ هاي ويلو ، L.G ، سمنان ، پنتاكس ، لورا ، لئو و پرس كنترل و اتومات پمپ در سطح گرگان و استان گلستان.

»» فروش و پخش کلي و جزئي انواع ديگ چدني ، فولادي ، بخار، روغن داغ ، انواع هيتر و سختي گيرهاي رزيني و مغناطيسي ، شوفاژ برقي ، انواع شير برقي و پنوماتيك ، انواع ترمومتر و مانومتر و رله انواع مشعل در گرگان و استان گلستان.

»» فروش و پخش كلي و جزئي انواع منابع دوجداره و كويلدار ، منابع انبساط و منابع تحت فشار ، لوازم وتجهيزات ديگ بخار و چيلر ، سردخانه ، شيرهاي ترموستاتيك وانواع شير و زانو رادياتور در گرگان و استان گلستان.

»» فروش و پخش کلي و جزئي انواع مشعل گازي ، گازوئيلي ، دوگانه سوز ، فن كوئل ، يونيت هيتر سيستم هاي گرمايش و سرمايش صنعتي ، چيلر ، سيستم هاي هواساز ، داکت اسپيلت ، خنک کننده هاي مرکزي در ساختمانهاي اداري و مسکوني و ... در سطح گرگان و استان گلستان.

»» فروش و پخش کلي و جزئي لوازم و تجهيزات استخر ، سونا و جكوزي از قبيل فيلتر شني و دياتومه Hayward آمريكا ، دستگاه اوزون ژنراتور ، پمپ هاي Sertikiin انگليس ، هيتر سوناي Helo فنلاند ، انواع اسكيمر ، نردبان استخر ، جاروي استخر و كلر و ديگر تجهيزات جانبي استخر و جكوزي در سطح گرگان و استان گلستان.

»» فروش و پخش کلي و جزئي شير آلات كشوئي و پروانه اي و كليه محصولات شركت ميراب ، فاراب ، وگ ، آدلران ، شيريران و ... در سطح گرگان و استان گلستان.

»» فروش و پخش کلي و جزئي انواع لوله و اتصالات گالوانيزه ساوه ، لوله و اتصالات گازي سپاهان ، لوله و اتصالات مانيسمان ، لوله و اتصالات استيل ، لوله و اتصالات پنج لايه ، لوله و اتصالات پليکا، لوله و اتصالات پلي پروپيلن ، لوله و اتصالات پلي اتيلن وانواع شلنگ در گرگان و استان گلستان

»» فروش و پخش کلي و جزئي انواع مارک هاي برتر داخلي و خارجي شيرآلات بهداشتي شامل شيبه ، قهرمان ، راسان ، ماهسان ، فراسو ، DN و انواع دستگاه تصفيه آب اسمز معكوس در گرگان و استان گلستان

»» فروش و پخش کلي و جزئي انواع اتصالات الكتروفيوژن در گرگان و استان گلستان مخصوص شبكه هاي آبرساني و گازرساني.

»» فروش و پخش کلي و جزئي انواع شيرفلكه كشوئي ، شيرفلكه سوپاپي و انواع شيرهاي گازي ، فشارشكن ، اطمينان و انواع تله بخار و لرزه گير در گرگان و استان گلستان

»» فروش و پخش كلي و جزئي انواع عايق هاي حرارتي كايفلكس ، آيروفلكس ، عايق فوم ، عايق پشم شيشه و عايق پشم سنگ، عايق ايزوبلانكت، انواع واتراستاپ و سيمان نسوز در گرگان و استان گلستان.




کولر گازي ايران رادياتور در گرگان - کولر گازي ايران رادياتور در استان گلستان - رادياتور پنلي ايران رادياتور در گرگان - رادياتور پنلي ايران رادياتور در استان گلستان - مرکز گرمايش گرگان – تاسيسات گرمايشي در گرگان – تاسيسات سرمايشي در گرگان – لوله واتصالات در گرگان – لوازم تاسيساتي در گرگان – تاسيسات ساختمان در گرگان – تاسيسات صنعتي در استان گلستان – محصولات ايران رادياتور در گرگان – ايران رادياتور در گرگان - نمايندگي ايران رادياتور در گرگان – محصولات ايرفو در گرگان – پکيج گرمايشي ديواري در گرگان – محصولات گراندفوس در گرگان – محصولات ميراب در گرگان – محصولات آذين لوله سپاهان در گرگان – محصولات نيوپايپ در گرگان – محصولات ايران اتصال در گرگان – رادياتور آلومينيومي در گرگان – مشعل خانگي در گرگان – مشعل صنعتي در گرگان – لوله پنج لايه در گرگان – حوله خشک کن در گرگان – شوفاژ برقي در گرگان – شيرفلکه کشويي در گرگان – شيرفلکه سوپاپي در گرگان – عايق پشم شيشه در گرگان – عايق پشم سنگ در گرگان – شيرآلات بهداشتي در گرگان – شيرآلات راسان در گرگان – شيرآلات ماهسان در گرگان – شيرآلات فراسو در گرگان – شيرآلات شيبه در گرگان – لوله و اتصالات گالوانيزه در گرگان – لوله پليکا در گرگان – لوله پلي اتيلن در گرگان – شيرالات پروانه اي در گرگان – محصولات وگ در گرگان – تجهيزات استخر در گرگان – تجهيزات سونا در گرگان – تجهيزات جکوزي در گرگان – فن کوئل در گرگان – تجهيزات ديگ بخار در گرگان – تجهيزات رادياتور در گرگان - كنترلرهاي آتبين در گرگان – پکيج گرمايشي زميني در گرگان – مشعل گازوئيلي در گرگان - فروشگاه تاسيسات در گرگان - فروشگاه تاسيسات در استان گلستان-
 
مهندس احمد شايان مهر
مدیر واحد شغلی :
گرگان - خيابان شهيد بهشتي - بين استخر سيدين و ميدان کريمي -مرکز گرمايش گرگان
آدرس :
32122234-9 (017)
تلفن :
09114087370
تلفن همراه :
32151184 (017)
فاکس :
shayanmehrgroup@yahoo.com
پست الکترونیک :
وب سایت :