مرکز بينايي سنجي و عينک کسري
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : مرکز بينايي سنجي و عينک کسري در گرگان و استان گلستان

»»» مرکز تخصصي معاينات بينايي سنجي اطفال در گرگان و استان گلستان

مرکز بينايي سنجي و عينک کسري در گرگان و استان گلستان واقع در بيمارستان دکتر موسوي مشغول به فعاليت مي باشند .

در اين مرکز که به عنوان مرکز تخصصي معاينات بينايي سنجي اطفال در گرگان و استان گلستان محسوب مي شود ، اقداماتي چون اصلاح غير جراحي انحرافات غير فلجي چشم کودکان ، تشخيص و درمان تنبلي چشم (آمبليوپ تراپي )، ارتوکراتولوژي (تصحيح عيوب انکساري بدون جراحي) و ... انجام مي گيرد.

اين مرکزبينايي سنجي در گرگان مجهز به لابراتوار تمام اتوماتيک کامپيوتري تراش عدسي نيز مي باشد و در کنار معاينه چشم انواع لنزهاي تماسي طبي، رنگي و طبي رنگي نيز تجويز و فيت مي کند.

هم چنين همراه با تجويز نمره عينک ،ساخت انواع عينک بايفوکال (دوکانونه) و پروگرسيو (تدريجي)، انواع عينک طبي، آفتابي و آفتابي نمره دار مطابق با تمام سليقه ها و با قيمت مناسب عرضه و در اختيار مراجعه کنندگان قرار مي گيرد .

از ويژگي هاي مهم اين عينک فروشي در گرگان مي توان به ساخت و تحويل عينک در کمتر از 19 دقيقه اشاره کرد که به سرعت در اختيار متقاضيان قرار مي گيرد .

بينايي سنجي کسري در گرگان – عينک کسري در گرگان - مرکز بينايي سنجي در گرگان – بينايي سنجي در گرگان – عينک فروشي در گرگان – ساخت عينک در گرگان – ساخت عينک طبي درگرگان – ساخت عينک آفتابي در گرگان – معاينات بينايي سنجي اطفال در گرگان – بينايي سنجي اطفال در گرگان – درمان تنبلي چشم درگرگان – آمبليوپ تراپي در گرگان – تراش عدسي در گرگان – لابراتوار تراش عدسي در گرگان – معاينه چشم در گرگان – لنز طبي در گرگان – لنز رنگي در گرگان – تجويز لنز درگرگان – تجويز نمره عينک در گرگان – نمره عينک با کامپيوتر در گرگان – عينک فروشي در استان گلستان – بينايي سنجي در استان گلستان
 
اپتومتريست ابوالفضل نوري نيا
مدیر واحد شغلی :
گرگان - خيابان وليعصر - عدالت 11 - بيمارستان دکتر موسوي
آدرس :
32247899 (017)
تلفن :
تلفن همراه :
32235020 (017)
فاکس :
Tooskaoptic232@yahoo.com
پست الکترونیک :
وب سایت :