مرکز مشاوره و کلينيک روانشناسي بينش ، دکتر مجتبي عقيلي
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : مرکز مشاوره و کلينيک روانشناسي بينش در گرگان و استان گلستان

مرکز مشاوره در گرگان و استان گلستان
مرکز روانشناسي در گرگان و استان گلستان
کلينيک روانشناسي در گرگان و استان گلستان
مرکز مشاوره و روانشناسي در گرگان و استان گلستان
دفتر مشاوره در گرگان و استان گلستان
روانشناس در گرگان و استان گلستان
بهترين مرکز مشاوره در گرگان و استان گلستان
سيد مجتبي عقيلي دکتراي روانشناسي سلامت


» استاد دانشگاه ، عضو انجمن روانشناسي امريکا
» عضو انجمن روانشناسي سلامت کانادا
» عضو سازمان نظام روانشناسي و مشاوره ايران
» پژوهشگر ممتاز دانشگاه بين سال هاي 90 تا 94
» استاد دانشگاه


مرکز مشاوره بينش در گرگان يکي از بهترين کلينيک روانشناسي در گرگان و استان گلستان محسوب مي شود که در زمينه هاي مختلف روانشناسي مشغول به فعاليت مي باشد.

اين مرکز مشاوره در گرگان و استان گلستان در مهر ماه سال 1394 تاسيس شد. رياست اين مرکز مشاوره در گرگان با دکتر سيد مجتبي عقيلي در گرگان و استان گلستان، داراي بورد تخصصي از انجمن روان شناسي هند و عضو هيئت علمي دانشگاه پيام نور است.

کادر مجرب مرکز خدمات روان شناسي و مشاوره بينش در گرگان با توجه به شناخت نيازها و علايق آحاد جامعه برنامه هاي آموزشي، مشاوره اي و درماني با هدف پيشگيري و ارتقاء سطح کيفي زندگي تدوين نموده است.

ارائه خدمات در اين مرکز مشاوره در گرگان که از بهترين مرکز مشاوره در گرگان و استان گلستان محسوب مي گردد، در حوزه روانشناسي در قالب برگزاري سمينارها، دوره هاي آموزشي به صورت کارگاه هاي آموزشي و مشاوره گروهي و جلسات مشاوره خصوصي مي باشد.

از عمده فعاليت هاي اين مرکز مشاوره در گرگان مي توان به موارد ذيل اشاره نمود :

:: رفتار درماني در گرگان و استان گلستان
:: متخصص طرحواره درماني در گرگان و استان گلستان
:: مشاوره افسردگي در گرگان و استان گلستان
:: مشاوره اضطراب در گرگان و استان گلستان
:: روان درماني در گرگان و استان گلستان
:: هيپنوتيزم در گرگان و استان گلستان
:: ذهن آگاهي در گرگان و استان گلستان
:: درمان موج سوم در گرگان و استان گلستان
:: درمان اختلالات شخصيت در گرگان و استان گلستان
:: درمان اختلال اضطرابي در گرگان و استان گلستان
:: خوشبيني در گرگان و استان گلستان
:: مثب گرايي در گرگان و استان گلستان
:: روانشناسي مثبت نگر در گرگان و استان گلستان
:: درمان اختلالات زناشويي در گرگان و استان گلستان


مهارت هايي در خانواده وجود دارد که بغير از تمرين و آموزش راه ديگري براي آموختن آن وجود ندارد، آشنايي با اصول خانواده توسط مشاوره خانواده در گرگان سبب کاهش مشکلات خانوادگي شما خواهد شده و کانوني گرم و صميمي را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

:: مشاوره ازدواج در گرگان و استان گلستان
مشاوره ازدواج در گرگان نقش بسيار کليدي در زندگي موفق زناشويي دارد، مشاوره ازدواج در گرگان شامل راهنمايي هاي لازم قبل ازدواج و بعد از ازدواج مي باشد که بايد به درستي هر کدام از اين راهنمايي ها انجام شده و در تصميم گيري خانواده ديده شود.

:: مشاوره طلاق در گرگان و استان گلستان
متاسفانه ممکن است بعضي از ازدواج ها سرانجامي نداشته باشند و به بن بست برسند و زن و مرد به ناچار از هم جدا شوند، اما گاهي اوقات ميتوان مشکلات آنها را تنها با مشاوره و بحث در مرکز مشاوره طلاق در گرگان و استفاده از خدمات مرکز مشاوره طلاق در گرگان با آنها ريشه يابي و حل نمود تا از فروپاشي يک زندگي خصوصا با وجود فرزند جلوگيري به عمل آورد. مرکز مشاوره طلاق بينش در گرگان به همراه مشاوران خوب و شايسته و مشاور طلاق خود آمادگي ارائه هرگونه خدمات مشاوره اي در گرگان را به شما زوج هاي جوان را دارد.

:: مشاوره شيوه هاي فرزندپروري در گرگان و استان گلستان
:: روانشناسي کودک و نوجوان در گرگان و استان گلستان
:: روانشناسي شخصيت در گرگان و استان گلستان
:: روانشناسي هوش و استعداد در گرگان و استان گلستان
:: آموزش خوشبيني پايدار در کودکان و بزرگسالان براي اولين بار در ايران

»» يکي از اصلي ترين مسائل داوطلبان کنکور،درگيري بامساله اضطراب است تا حدي که منجر به عدم يادآوري مطالب ياد گرفته شده آنها مي شود .
»» از اين رو با روش کاهش تنش و اضطراب:داوطلبان ياد مي گيرند که چگونه در جلسات آزمون و کنکور اضطراب خود را کاهش دهند و همزمان تمرکز و توانايي بازشناسي خود را افزايش دهند.


مرکز مشاوره در گرگان – بهترين کلينيک روانشناسي در گرگان -دفتر مشاوره در گرگان - دفتر مشاوره در استان گلستان - دفتر روانشناسي در گرگان - دفتر روانشناسي در استان گلستان - بهترين کلينيک روانشناسي در استان گلستان - دکتر مجتبي عقيلي در گرگان - دکتر مجتبي عقيلي در استان گلستان - روانشناسي کودک و نوجوان در گرگان - روانشناسي کودک و نوجوان در استان گلستان - روانشناس در گرگان - روانشناس در استان گلستان - مرکز مشاوره در استان گلستان- مشاوره ازدواج در گرگان - مشاوره ازدواج و طلاق در گرگان - مشاوره ازدواج و طلاق در استان گلستان – مشاوره ازدواج در استان گلستان – متخصص طرحواره درماني در گرگان - متخصص طرحواره درماني در استان گلستان – روانشناس در گرگان - روانشناس در استان گلستان - روانشناسي مثبت گرا در گرگان – روانشناسي مثبت گرا در استان گلستان – آموزش خوشبيني در گرگان – آموزش خوشبيني در استان گلستان – کلينيک روانشناسي در گرگان - کلينيک روانشناسي در استان گلستان - رفتار درماني در گرگان - رفتار درماني در استان گلستان
 
آقاي دکتر سيد مجتبي عقيلي
مدیر واحد شغلی :
گرگان - خيابان وليعصر - پاساژ صدرا - طبقه اول - واحد 109
آدرس :
32253512 - 32235224 (017)
تلفن :
09015091346
تلفن همراه :
32253512 (017)
فاکس :
info@bineshclinic.ir
پست الکترونیک :
وب سایت :