مرکز مشاوره و کلينيک روانشناسي بينش در گرگان و استان گلستان
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : مرکز مشاوره و کلينيک روانشناسي بينش در گرگان و استان گلستان

مرکز مشاوره در گرگان و استان گلستان
مرکز روانشناسي در گرگان و استان گلستان
کلينيک روانشناسي در گرگان و استان گلستان
مرکز مشاوره و روانشناسي در گرگان و استان گلستان
دفتر مشاوره در گرگان و استان گلستان
روانشناس در گرگان و استان گلستان
بهترين مرکز مشاوره در گرگان و استان گلستان
سيدمجتبي عقيلي دکتراي روانشناسي سلامت

» استاد دانشگاه ، عضو انجمن روانشناسي امريکا
» عضو انجمن روانشناسي سلامت کانادا
» عضو سازمان نظام روانشناسي و مشاوره ايران
» پژوهشگر ممتاز دانشگاه بين سال هاي 90 تا 94

مرکز مشاوره بينش در گرگان يکي از بهترين کلينيک روانشناسي در گرگان و استان گلستان محسوب مي شود که در زمينه هاي مختلف روانشناسي مشغول به فعاليت مي باشد.

اين مرکز مشاوره در گرگان و استان گلستان در مهر ماه سال 1394 تاسيس شد. رياست اين مرکز مشاوره در گرگان با دکتر سيد مجتبي عقيلي، داراي بورد تخصصي از انجمن روان شناسي هند و عضو هيئت علمي دانشگاه پيام نور است.

کادر مجرب مرکز خدمات روان شناسي و مشاوره بينش در گرگان با توجه به شناخت نيازها و علايق آحاد جامعه برنامه هاي آموزشي، مشاوره اي و درماني با هدف پيشگيري و ارتقاء سطح کيفي زندگي تدوين نموده است.

ارائه خدمات در اين مرکز مشاوره در گرگان که از بهترين مرکز مشاوره در گرگان و استان گلستان محسوب مي گردد، در حوزه روانشناسي در قالب برگزاري سمينارها، دوره هاي آموزشي به صورت کارگاه هاي آموزشي و مشاوره گروهي و جلسات مشاوره خصوصي مي باشد.

از عمده فعاليت هاي اين مرکز مشاوره در گرگان مي توان به موارد ذيل اشاره نمود :

:: متخصص رفتاردرماني در گرگان و استان گلستان
:: متخصص طرحواره درماني در گرگان و استان گلستان
:: مشاوره افسردگي در گرگان و استان گلستان
:: مشاوره اضطراب در گرگان و استان گلستان
:: مشاوره خانواده در گرگان و استان گلستان
مهارت هايي در خانواده وجود دارد که بغير از تمرين و آموزش راه ديگري براي آموختن آن وجود ندارد، آشنايي با اصول خانواده توسط مشاوره خانواده در گرگان سبب کاهش مشکلات خانوادگي شما خواهد شده و کانوني گرم و صميمي را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

:: مشاوره ازدواج در گرگان و استان گلستان
مشاوره ازدواج در گرگان نقش بسيار کليدي در زندگي موفق زناشويي دارد، مشاوره ازدواج در گرگان شامل راهنمايي هاي لازم قبل ازدواج و بعد از ازدواج مي باشد که بايد به درستي هر کدام از اين راهنمايي ها انجام شده و در تصميم گيري خانواده ديده شود.

:: مشاوره طلاق در گرگان و استان گلستان
متاسفانه ممکن است بعضي از ازدواج ها سرانجامي نداشته باشند و به بن بست برسند و زن و مرد به ناچار از هم جدا شوند، اما گاهي اوقات ميتوان مشکلات آنها را تنها با مشاوره و بحث در مرکز مشاوره طلاق در گرگان و استفاده از خدمات مرکز مشاوره طلاق در گرگان با آنها ريشه يابي و حل نمود تا از فروپاشي يک زندگي خصوصا با وجود فرزند جلوگيري به عمل آورد. مرکز مشاوره طلاق بينش در گرگان به همراه مشاوران خوب و شايسته و مشاور طلاق خود آمادگي ارائه هرگونه خدمات مشاوره اي در گرگان را به شما زوج هاي جوان را دارد.

:: مشاوره شيوه هاي فرزندپروري در گرگان و استان گلستان
:: روانشناسي کودک و نوجوان در گرگان و استان گلستان
:: روانشناسي شخصيت در گرگان و استان گلستان
:: روانشناسي هوش و استعداد در گرگان و استان گلستان
:: آموزش خوشبيني پايدار در کودکان و بزرگسالان براي اولين بار در ايران
مرکز مشاوره در گرگان – بهترين کلينيک روانشناسي در گرگان -دفتر مشاوره در گرگان - دفتر مشاوره در استان گلستان - دفتر روانشناسي در گرگان - دفتر روانشناسي در استان گلستان - بهترين کلينيک روانشناسي در استان گلستان - دکتر مجتبي عقيلي در گرگان - روانشناسي کودک و نوجوان در گرگان - روانشناسي کودک و نوجوان در استان گلستان - روانشناس در گرگان - روانشناس در استان گلستان - مرکز مشاوره در استان گلستان- مشاوره ازدواج در گرگان - مشاوره ازدواج و طلاق در گرگان - مشاوره ازدواج و طلاق در استان گلستان – مشاوره ازدواج در استان گلستان – متخصص طرحواره درماني در گرگان - متخصص طرحواره درماني در استان گلستان – روانشناس در گرگان - روانشناس در استان گلستان - روانشناسي مثبت گرا در گرگان – روانشناسي مثبت گرا در استان گلستان – آموزش خوشبيني در گرگان – آموزش خوشبيني در استان گلستان – کلينيک روانشناسي در گرگان - کلينيک روانشناسي در استان گلستان
 
آقاي دکتر سيد مجتبي عقيلي
مدیر واحد شغلی :
گرگان - خيابان وليعصر - پاساژ صدرا - طبقه اول - واحد 109
آدرس :
32253512 (017)
تلفن :
09015091346
تلفن همراه :
32253512 (017)
فاکس :
info@bineshclinic.ir
پست الکترونیک :
وب سایت :