محصولات آب بندي ساختمان و عايق رطوبتي نانو Z90 شرکت NSG تهران
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : محصولات آب بندي ساختمان و عايق رطوبتي نانو Z90 شرکت NSG در تهران

شرکت تخصصي و مهندسي NSG در تهران
ارائه مواد آب بندي، مقاوم سازي و افزودني هاي بتن در استان تهران و سراسر ايران

» محصولات آب بندي ساختمان در تهران
» عايق رطوبتي نانو Z90 در تهران
» مواد افزودني بتن در تهران

ماده آب بندي Z90 در تهران داراي خاصيت واترپروفي 100% مي باشد که بصورت مايع شيري رنگ بوده پس از استفاده روي سطح يا ترکيب در ملات کاملا بيرنگ مي شود.

عايقZ90 در تهران ماده اي همه کاره در صنعت ايزولاسيون و آب بندي سطوح شناخته مي شود و داراي خاصيت واترپروفي بسيار قوي و بصورت مايع شيري رنگ با غلظت پايين است.

اين ماده بر پايه ي رزين هاي آکريليک (پايه سيماني ) با فناوري نانو ساخته شده که پس از اجراء بروي سطح در عمق هر نوع سازه نفوذ کرده و سطحي نفوذ ناپذير در مقابل آب و رطوبت ايجاد نموده و به راحتي فشارهاي منفي و مثبت آب را تحمل مينمايد.

اين ماده آب بندي در تهران،الاستيسيته و نرمي بالايي دارد و در لايه هاي ملات زير 5 ميليمتر کاربرد دارد.

عايق نانوNSG Z90 در تهران که بر پايه رزين هاي آکريليک و با بهره گيري از تکنولوژي نانو ساخته شده است، قابليت ترکيب در هر نوع ملات را به راحتي دارا بوده و پس از اجراء پيوند مولکولي قوي را با سازه پديد مي آورد، همچنين داراي نفوذي بسيار عالي در انواع سازه ها حتي آهن و چوب ميباشد. با انواع رنگ هاي آکريليک و پايه آب نيز قابل ترکيب مي باشد.

از عايق NSG Z90 در تهران اغلب به عنوان (روپوش)TOP COAT استفاده ميشود. يک لايه به ضخامت 300 ميکرون تا 3 ميليمتر از آن قادر است هرسطحي را کاملا” آب بندي نمايد.

NSG Z90 در تهران با توجه به قدرت بالاي واترپروفي و مقاومت در برابر فشارهاي منفي و مثبت آن ، اين محصول آب بندي در تهران بالاترين مصرف در بخش لاينينگ را دارد .

مشخصات فني عايق رطوبتي NSG Z90 در تهران :

» بدون بو ، رنگ و عوارض شيميايي
» ضد خزه، جلبک و باکتري
» تحمل دمايي بين -75° الي +350° سانتيگراد
» غيرقابل اشتعال و سازگار با محيط زيست
» مقاوم در برابر انواع مواد شوينده، اسيدي و قليايي
» مقاوم در برابر اشعه UV آفتاب و گاز CO2
» مقاوم در برابر فشارهاي منفي و مثبت آب
» سازگار با انواع رنگ هاي اکريليک (پايه آب) و پلاستيک جهت ضد آب نمودن رنگ
» فناوري شده با تکنولوژي نانو و داراي نفوذ بسيار بالا در تمامي سطوح ساختماني

موارد مصرف NSG Z90 :

:: آب بندي و عايق سطوح سيماني، گچي، آجري، چوبي، آهني (بدون تغيير در ظاهر)
:: قابل ترکيب با تمامي ملات ها ي سيماني و گچي
:: آب بندي سازه هاي در حال ساخت و ترميم و بازسازي سطوحي که مشکل نفوذ آب و رطوبت دارند مانند حمام، دستشويي، استخر، سونا و جکوزي، نماهاي ساختمان، پشت بام، آبنما، تراس، آشپزخانه، مخازن بتني، چاله آسانسور، مخازن آب آشاميدني، بلوک و ورقهاي سيماني، آردواز، استخر پرورش ماهي ، انواع سقف و گچ ، نماهاي رنگي و …
:: ترکيب در رنگ هاي آکريليک و پلاستيک جهت ضد آب نمودن رنگ

روش هاي اجرايي

شرکت NSG ارائه کننده مواد تخصصي آب بندي و مقاوم سازي سازه ها در تهران مي باشد که امکان آب بندي و يا بازسازي سازه را بدون نياز به تخريب و با صرف کمترين هزينه ممکن، ميسر مي سازد.

اين شرکت داراي تيم هاي طراحي ، عمليات و اجرايي بوده و آماده ارائه کليه خدمات فوق ميباشد. همچنين کارشناسان شرکت آماده ارائه مشاوره و آموزش حضوري در محل پروژه ها ميباشند.محصولات آب بندي در تهران - عايق رطوبتي در تهران - عايق رطوبتي نانو در تهران - عايق رطوبتي نانو Z90 در تهران - Z90 در تهران - مواد افزودني بتن در تهران - مقاوم سازي بتن در تهران - عايق رطوبتي NSG Z90 در تهران
 
جناب آقاي شريعتي
مدیر واحد شغلی :
تهران - نامشخص
آدرس :
32158092 (021)
تلفن :
09129241811
تلفن همراه :
فاکس :
پست الکترونیک :
وب سایت :