تشريفات نگين شهر
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : تشريفات نگين شهر در گرگان و استان گلستان

تشريفات در گرگان و استان گلستان
تالار پذيرايي در گرگان و استان گلستان
بهترين تشريفات در گرگان و استان گلستان

تشريفات نگين شهر با سابقه طولاني در زمينه برگزاري مجالس عروسي و نامزدي افتخار اين را دارد که به عنوان يکي از معتبرترين موسسات خدمات مجالس با به کار گيري روش هاي نوين ديزاين خاطره اي به يادماندني از مهمترين شب زندگي را برايتان به ارمغان بياورد.

ارائه انواع خدمات عروسي شامل انواع غذاها، سرويس ها، انواع ميز و صندلي مدرن، لوازم پذيرايي شيک ، نورپردازي و … تشريفات نگين شهر شبي رويايي را براي عروس و داماد و مهمانان رقم خواهد زد.

تشريفات نگين شهر با در اختيار داشتن سالن مجالس جداگانه مخصوص همايش ها ، جشن تولد ، جشن عروسي به همراه زيباترين ديزاين و مطابق سليقه شما در خدمت همشهريان عزيز در گرگان و استان گلستان مي باشد.
تشريفات نگين شهر در گرگان - تشريفات در گرگان - شيک ترين تشريفات در گرگان - شيک ترين تشريفات در استان گلستان - برگزاري مجالس عروسي در گرگان - برگزاري مجالس عروسي در استان گلستان - تزئين سالن مجالس در گرگان - تزئين سالن مجالس در استان گلستان - سالن برگزاري مراسم در گرگان - سالن مجالس عروسي در گرگان - سالن عروسي در گرگان - سالن جشن در گرگان - تشريفات در استان گلستان - تالار پذيرايي در گرگان - تالار پذيرايي در استان گلستان - ديزاين مجالس در گرگان - طراحي مجالس در گرگان - بهترين تشريفات در گرگان - بهترين تشريفات در استان گلستان -

 
آقاي مهدي عرب
مدیر واحد شغلی :
گرگان - خيابان چاله باغ - نبش قدس دهم
آدرس :
32333222 - 32325185 (017)
تلفن :
09111777980
تلفن همراه :
فاکس :
پست الکترونیک :
وب سایت :