سونوگرافي در گرگان، مرکز تصويربرداري پزشکي مهرگان
نام واحد شغلی :
  
زمینه فعالیت : مرکز تصويربرداري پزشکي مهرگان در گرگان و استان گلستان

»» سنجش تراکم استخوان در گرگان و استان گلستان
»» راديولوژي در گرگان و استان گلستان
»» سونوگرافي در گرگان و استان گلستان
»» مرکز تصوير برداري پزشکي در گرگان و استان گلستان
»» سونوگرافي ديجيتال در گرگان و استان گلستان
»» راديولوژي ديجيتال در گرگان و استان گلستان
»» ماموگرافي در گرگان و استان گلستان
»» تشخيص سرطان پستان در گرگان و استان گلستان

»» آزمايش غربالگري در گرگان و استان گلستان
»» پانورکس ديجيتال در گرگان و استان گلستان

پزشکان مرکز مهرگان داراي مدرک مربوطه از انجمن راديولوژي ايران و انجمن مادر و جنين لندن (FMF) مي باشند.

* سنجش تراکم استخوان نام روشي است که با استفاده از آن ميتوان سفتي و سختي و درجه محکم بودن استخوان هاي بدن را تعيين کرد. اندازه‌گيري تراکم استخوان يکي از راه‌هاي سنجش سلامتي است. در سال‌هاي اخير با ورود دستگاه‌هاي سنجش تراکم استخوان، تمايل فزاينده‌اي در ميان پزشکان و در پي آن بيماران براي انجام اين آزمايش و بررسي احتمال پوکي استخوان به وجود آمده است.


* آزمايش غربالگري سه ماه اول بارداري از جمله خدمات اين مرکز تصويربرداري پزشکي در گرگان مي باشد
:: تست‌هاي غربالگري در مرحله اول و دوم بارداري به مجموعه‌اي از بررسي‌هاي سونوگرافي و آزمايشگاهي گفته مي‌شود که در مراحل مختلف انجام شده و هدف آن اين است که مادران باردار را از يک سري سندرم‌ها و نقايص جنيني (نه همه نقايص) غربال کرده و آنها را در گروه‌هاي کم خطر يا پر خطر قرار دهد.


* يکي ديگر از خدمات مرکز تصويربرداري مهرگان، انجام ماموگرافي ديجيتال در گرگان مي باشد
:: بخش ماموگرافي اين مؤسسه با بهره گيري از سيستم ديجيتال CR كداك و پرينتر ليزري با رزولاسيون بالا امكان تشخيص زودرس انواع ضايعات و بيماري هاي پستان و تشخيص سرطان پستان را ميسر ساخته و در اين راه، ‌در منطقه، به عنوان پيشرو در ارائه خدمات ماموگرافي و تصويربرداري پستان شناخته مي شود. انجام ماموگرافي با استفاده از كاست هاي مختلف السايز (بزرگ و كوچك) و با حداقل دوز اشعه صورت مي گيرد. بررسي داكتوگرافي از مجاري پستانها و نماهاي بزرگنمائي و ساير نماهاي تخصصي در مركز مهرگان ميسر مي باشد.* از ساير خدمات موسسه تصويربرداري مهرگان در گرگان که يکي از مجهزترين سونوگرافي هاي گرگان است مي توان به انجام سونوگرافي ديجيتال اشاره کرد
:: بخش سونوگرافي با استفاده از سيستم هاي مدرن ديجيتال امكان بررسي تمامي ارگان هاي بدن را ميسر ساخته و به شكل تخصصي انواع بررسي سونوگرافيك دوران بارداري و بررسي هاي تخصصي جنيني ، غربالگري سندرم داون (NT-NB)، سه بعدي/ چهاربعدي با كيفيت خاص و دقت بالا در اين مؤسسه انجام مي پذيرد. همچنين بخش عمده اي از فعاليت سونوگرافيك مربوط به كلينيك تخصصي سونوگرافي پستان جهت بررسي و غربالگري انواع بيماري هاي پستان مي باشد.


* پانورکس ديجيتال در گرگان يکي ديگر از خدمات سونوگرافي مهرگان
:: دستگاه پانوركس در گرگان اين مؤسسه از كمپاني سورودكس فنلاند و پيشرو در اين اينگونه دستگاهها است.*

* از ديگر خدمات مرکز تصويربرداري مهرگان سنجش تراکم استخوان در گرگان است
:: افرادي که داراي عوامل خطر براي پوکي استخوان و شکستگي ناشي از آن هستند (خانم‌ها بالاي سن 65 و آقايان بالاي سن 70 سال)، براي انجام آزمايش سنجش تراکم استخوان مناسب مي‌باشند.


* از ديگر خدمات اين مرکز که يکي از بهترين مراکز تصوربرداري است، مي توان به انجام راديولوژي ديجيتال در گرگان اشاره کرد
:: بخش راديولوژي مؤسسه تصويربرداري پزشکي مهرگان با سيستم CR كداك ارائه دهنده بهترين كيفيت تصاوير راديولوژي ديجيتال بوده و همچنين كليه راديوگرافي هاي استخوان هاي بدن، بافت نرم، راديوگرافي هاي تخصصي سن استخواني، راديوگرافي هاي تخصصي با ماده حاجب شامل IVP (تصويربرداري كليه) ،VCUG ، يورتروسيستوگرافي رتروگريد، HSG‌(هيستروسالپنگوگرافي؛ عكس تخصصي رنگي رحم)، باريم سوالو، باريم ميل (عكس رنگي مري و معده و اثني عشر)، ترانزيت روده باريك، باريم انما، كلانژيوگرافي T.Tube تحت نظارت پزشك قابل انجام است.

موسسه تصوير برداري مهرگان از پيشرفته ترين مراکز تصوير برداري پزشکي در گرگان و استان گلستان ميباشد.سنجش تراکم استخوان در گرگان - سنجش تراکم استخوان در استان گلستان - مرکز تصوير برداري پزشکي در گرگان - مرکز تصويربرداري پزشکي در استان گلستان - سونوگرافي در گرگان - سونوگرافي در استان گلستان - سونوگرافي ديجيتال در گرگان - سونوگرافي ديجيتال در استان گلستان - دقيق ترين سونوگرافي در گرگان - دقيق ترين سونوگرافي در استان گلستان - مرکز تصويربرداري در گرگان - مرکز تصويربرداري در استان گلستان - راديولوژي در گرگان - راديولوژي در استان گلستان - ماموگرافي در گرگان - ماموگرافي در استان گلستان - بهترين ماموگرافي در گرگان وگلستان- ماموگرافي ديجيتال در گرگان - ماموگرافي ديجيتال در استان گلستان - آزمايش غربالگري در گرگان - آزمايش غربالگري در استان گلستان - تشخيص سرطان پستان در گرگان - تشخيص سرطان پستان در استان گلستان - تخصصي ترين تصويربرداري در گرگان - تخصصي ترين تصويربرداري در استان گلستان -پانورکس ديجيتال در گرگان
 
دکتر عليرضا کيا
مدیر واحد شغلی :
گرگان - خيابان وليعصر - عدالت 14 - ساختمان فارابي - طبقه همکف
آدرس :
017-32342315 (017)
تلفن :
تلفن همراه :
32349528 (017)
فاکس :
info@mehreganimaging.ir
پست الکترونیک :
وب سایت :